top of page
dijital. süreç çözümleri arka planı

"Kurumsal Butik Yazılım Çözümleri"

DİJİTAL SÜREÇ ÇÖZÜMLERİ

DİJİTAL SÜREÇ YÖNETİMİ

İhtiyacınıza Özel Yazılım Üretimi

Özel yazılım ihtiyacı, hazır programların kısıtlarının da olması sebebiyle, günümüz koşullarında iş dünyasında büyük bir gereksinim halini aldı.

 

Firmalar, rekabet dünyasında varlığını sürdürebilmek için maliyetleri düşürebilecekleri, iş akışlarını kontrol edebilecekleri, tüm süreçlerin entegre olduğu, hız kazanacakları sistemlere ihtiyaç duymaktadırlar.

Dijital Süreç Çözümlerimiz, özel olarak sizin işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış yazılımlardır.

Süreç

Entegrasyonu

Azalan

Hata Oranları

Hızlı

Operasyonlar

Zamandan ve Maliyetten Tasarruf

Basitleşen

İş Akışı

Artan Memnuniyet Oranları

İşletmenizin Karşılaştığı Zorluklara Mükemmel Çözüm

Özel yazılım geliştirme, bir şirket için özel olarak yazılım tasarlama, geliştirme, devreye alma, varsa diğer yazılımlara entegre etme ve bakımını yapma sürecidir.

Süreçlerinize "gerektiği kadar" güvenlik, özellik ve işlevsellik eklemenizi sağlar.

Değişen pazar trendlerine ve gelecekteki büyümeye uyum sağlamayı kolaylaştırır.

Farklı departmanlar için otomasyonu tek bir merkezi sistemde daha akıcı hale getirmek veya daha büyük bir sistemin kapsamadığı fonksiyonlar için özel çözümler üretilebilir.

Müşterilerimizi geleceğe hazırladığımız çözümlerimizden birkaç örnek:

SmartAD
Active Directory

SmartAD Active Directory: Acıbadem Sağlık Grubu'nda çalışan binlerce bilgisayar kullanıcısının DNS, Exchange, Microsoft 360, Network Manage ve Active Directory gibi yetkilendirme ve güvenlik dahil BT işlemlerinin tüm yönlerinin yönetilmesini sağlayan ara sistem.

# Exchange Yazılımları
# Active Directory Yönetimi

TCS Kalite
 

Anadolu Isuzu'da üretilen araçların şasi olarak başlayıp nihai tüketicinin kullanabileceği son haline gelene kadar geçen her bir üretim aşamasında tüm süreç yönetiminde kullanılan, akıllı fabrikaya entegre, kalite denetimlerinde geçerli özel yazılım sistemi.

# Dijital Süreç Yönetimi

# Kalite Yönetimi Yazılımı

OTS Kantar 
Otomatik Tartım Sistemi

En büyük limanlardan biri olan Çolakoğlu Metalurji Limanı'ndaki tüm kantar sürecini ile dijitalleştiren, kamera, kantar, radyasyon okuyan sistemle, SAP ve RFID sistemleri konsol olarak birleştirerek yönetimini tamamen insansız gerçekleştiren sistem.

 

# Kantar Yazılımı

# Kantar Programı

# Rfid Yazılımı
 

Pera Rota
 

Unilever Algida'nın Türkiye çapında yer alan yüzbinlerce soğutucusunu ve satış noktasını kapsayan, kampanya ve sezon açılışları sırasında plasiyerlerin ziyaret noktalarının, güzergahlarının ve ürün dağıtım kapasitelerinin akıllı algoritmalarca belirlendiği sistem.

# Rota Planlama Sistemi

# Rota Optimizasyon Yazılımı

Code The Future Today

Sadece istediğiniz yazılımın işlevselliğini ve ihtiyaçlarınızı anlamayı yeterli görmüyoruz. Geliştirme sürecinde, nihai hedeflerinizle gerçek bir uyum içinde olmaya çabalıyor, sizi geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz. Sürecinizi anlamanın ötesine geçmeye çalışıyor, 20 yıllık deneyimimiz doğrultusunda ötesini görüyor ve çözümleri yazılımınıza yerleştiriyoruz.

 

Bu yüzden sloganımız;

"Yarının Kodunu Bugünden Yazmak"

"Code The Future Today"

Hakkımızda arka plan

İdea Bilişim

20 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizi, inovatif yazılım çözümlerimizle birleştirerek, müşterilerimize değer sağlamaya devam ediyoruz.

referans arka plan

KURUMSAL BUTİK YAZILIMLAR

Referanslarımız

2004 yılından beri büyük ölçekli firmalara Kurumsal Butik Yazılım Çözümleri üreten İDEA BİLİŞİM; sağlık çözümleri, insan kaynakları modülleri, varlık bakım yönetimi, asistans hizmet çözümleri, dijital süreç çözümleri gibi bir çok ana başlıkta mobil ve bulut çözümler sunmaktadır.

bottom of page