Alanında Lider Ürünlere Uygulama Danışmanlığı ve Anahtar Teslim Proje Çözümleri

Bütçe ve Karar Destek SistemiGeleceğin simülasyonunu en gerçekci biçimde yapan, sadece bir yıllık dönemleri değil, 3-4 aylık dönemlerden 5-10 yıllık dönemlere uzanan planlamaları ve öngörüleri kapsayan, yöneticiye yardımcı bir karar destek sistemidir.

İdea SağlıkMobil sağlık hizmetleri alanında lider kuruluşların tüm süreçlerinin yönetiminde kullanılan İdea Mobil Sağlık çözümleri yanısıra, Mediko Sosyal hizmetlerinin hasta ilişkilerini, randevularını,hastaların özgeçmiş ve soygeçmiş bilgilerini,gerçekleştirilen işlemleri yönettikleri kullanımı kolay yazılım sistemleri.

Satış ve Dağıtım Yönetimi


S
ALESRIGHT-FMCG


Satış ve dağıtım sürecini oluşturan tüm unsurlar tarafından kullanılan, ürünün ana firmadan noktaya kadar hareketlerinde, sahada satış ekiplerinin operasyonlarını yürütmesinde, merkezde hızlı karar almada, kural, prosedür ve vizyonun belirlenmesinde görev alan en etkin yönetim sistemidir.

Özel Çözümler ve EntegrasyonÇözüm üreten projeler, gerektiğinde müşteriye özgü geliştirmeleri, farklı sistemlerin entegrasyonunu ve sonuçların mükemmel bir şekilde raporlanmasını gerektirir. Yazılım ve danışman kadrolarımız bu hizmetler için müşteriyle birlikte çalışır.